LKS Huragan Gniewczyna Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Loter17 48
2. bongo12 24
3. 086421 21
4. Danio1947 18

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 111
ogółem: 475 138

statystyki szczegółowe

Mecz 2016-09-24, 14:00


herb San Hureczko 1:3 herb Huragan Gniewczyna
San Hureczko   Huragan Gniewczyna

Aktualności

Beniaminek z Dubiecka piątkowym rywalem Huraganu.

  • autor: bongo12, 2016-09-28 13:30

IX kolejka:

Huragan Gniewczyna vs Pogórze Dubiecko

Data: 30.09.2016r.

Godzina:16:30

Miejsce: Stadion w Gniewczynie.


Wygrywamy pierwszy mecz na wyjeździe w sezonie.

  • autor: bongo12, 2016-09-24 18:14

VIII kolejka:

San Hureczko 1:3 Huragan Gniewczyna

Skład: Tomasz Krupa - Dawid Niemiec, Michał Jędrzejec, Michał Wasilewski, Paweł Konieczny, Kacper Słysz (73' Mateusz Niemiec), Rafał Dąbrowicz, Bartek Słysz, Maciek Rzeczyca (60' Bartosz Kuźniar), Mateusz Dzierga, Kacper Zieliński (87' Kuba Rachfał)

Bramki: Mateusz Dzierga (na 1:0 asysta Kacpra Zielińskiego), Rafał Dąbrowicz (na 2:1 asysta Michała Wasilewskiego), Kacper Zieliński (na 3:1 asysta Rafała Dąbrowicza)

Kartki: Kacper Słysz, Michał Wasilewski (żółta)


Ciężki wyjazd do Hureczka

  • autor: bongo12, 2016-09-22 15:22

VIII kolejka:

San Hureczko vs Huragan Gniewczyna

Data: 24.09.2016r.

Godzina:14:00

Miejsce:Stadion w Hureczku.


Czwarta porażka w siedmiu meczach...

  • autor: bongo12, 2016-09-17 17:17

VII kolejka:

Huragan Gniewczyna 1:2 KS Wiązownica

Skład: Tomasz Krupa - Dawid Niemiec, Michał Jędrzejec, Michał Wasilewski, Paweł Konieczny (65' Łukasz Niemiec), Kacper Słysz, Rafał Dąbrowicz, Bartek Słysz, Maciek Rzeczyca (46' Mateusz Niemiec), Mateusz Dzierga, Konrad Drzystek (87' Kuba Rachfał)

Bramki: Bartek Słysz (rzut karny na 1:1)

Kartki: Kacper Słysz (żółta)


W sobotę z Wiązownicą.

  • autor: bongo12, 2016-09-15 14:14

VII kolejka:

Huragan Gniewczyna vs KS Wiązownica

Data: 15.09.2016r.

Godzina:14:00

Miejsce: Stadion w Gniewczynie.


Pomocnik na bramce. Po raz drugi remisujemy wygrany mecz.

  • autor: bongo12, 2016-09-10 22:15

VI kolejka:

Łęk Ostrów 2:2 Huragan Gniewczyna

Skład: Tomasz Krupa - Dawid Niemiec, Adrian Żuk, Michał Wasilewski, Paweł Konieczny (79' Łukasz Niemiec), Kacper Słysz, Rafał Dąbrowicz, Bartek Słysz, Mateusz Dzierga (86' Bartek Kuźniar), Kacper Zieliński, Konrad Drzystek (46' Maciek Rzeczyca)

Bramki: Dawid Niemiec (na 1:0 asysta Kacper Słysz), Kacper Zieliński (na 2:0 asysta Maciek Rzeczyca)

Kartki: Kacper Słysz (żółta), Adrian Żuka (żółta i czerwona)


Wyjazd do Ostrowa.

  • autor: bongo12, 2016-09-09 14:54

VI kolejka:

Łęk Ostrów vs Huragan Gniewczyna

Data: 10.09.2016r.

Godzina:11:00

Miejsce:Stadion w Ostrowie.


Remisujemy wygrany mecz...

  • autor: bongo12, 2016-09-03 17:56

V kolejka:

Huragan Gniewczyna 2:2 MKS Kańczuga

Skład: Dawid Rachfał - Michał Jędrzejec, Dawid Niemiec, Paweł Konieczny, Bartek Kuźniar, Mateusz Niemiec (46' Maciek Rzeczyca), Kacper Słysz, Rafał Dąbrowicz, Tomek Krupa (80' Jakub Ryfa), Konrad Drzystek (85' Konrad Niemiec), Kacper Zieliński (75' Mateusz Dzierga)

Bramki: Kacper Zieliński 2x (na 1:0, asysta Kacpra Słysza, na 2:0)


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

Huragan GniewczynaPogórze Dubiecko (b)
Huragan Gniewczyna   Pogórze Dubiecko (b)
2016-09-30, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

San HureczkoHuragan Gniewczyna
San Hureczko 1:3 Huragan Gniewczyna
2016-09-24, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
KS Kisielów - Pełnatycze (b) - Sokół Sieniawa
Błękitni Rudołowice (b) - Wólczanka Wólka Pełkińska
Łęk Ostrów - KS Wiązownica
MKS Kańczuga - San Hureczko
Huragan Gniewczyna - Pogórze Dubiecko (b)
Start Pruchnik - Sanoczanka Święte (s)
GKS Majdan Sieniawski - Orzeł Przeworsk (s)

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Orzeł Przeworsk (s) 1:0 KS Kisielów - Pełnatycze (b)
KS Wiązownica 9:0 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte (s) 1:3 GKS Majdan Sieniawski
Wólczanka Wólka Pełkińska 3:3 Łęk Ostrów
Sokół Sieniawa 3:0 Błękitni Rudołowice (b)
San Hureczko 1:3 Huragan Gniewczyna
Pogórze Dubiecko (b) 1:0 Start Pruchnik

Najnowsza galeria

Start Pruchnik II połowa fot. Kamila Grabowiec
Ładowanie...

Kalendarium

29

09-2016

czwartek

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa